kedibiti

Kuran a mı Ayakla Basmış O @kedibiti

Kur’an a ayakları ile basmış birde resmini çekmiş sosyal medyaya yüklemiş, ulan sen kimsin!Din iman yok onu anladık ama en azından saygı duyabilirsin.Ateistim diyorsun evinde Kuran’ın ne işi var sırf ses getirmek için gitmiş Kuran almış (yada bu işi yapması için birisi vermiş) O kullanıcı adında ki iki hayvanda senin bu yaptığını yapmaz.

Ben anlamıyorum arkadaş her ülkede binlerce millet, binlerce farklı dine mensup insan var, onların hiç biri ne o ülkenin dinine hakaret ediyor ne de isyan çıkarıp ortalığı yakıp yıkıyor.Sanırım bizde aşırı demokrasi var ondan olsa gerek herkes at koşturuyor.Şimdi şu kadının yaptığı olacak iş mi?

Neyse ki sosyal medyayı iyi takip eden Melih Gökçek var.Helal sana Başkan! Tabi ki şimdilik senin de sağın solun belli olmaz…

Melih Gökçek bu olayı takip etti ve Dinimize hakaret eden bu kadını yakalattı.Ahirette zaten cezasını çekecek ama Dünyada da en ağır şekilde cezalandırılır.

Eminim gezi olaylarına da katılmıştır zihniyet belli…Ateistim demiş yani dini yok acaba partisi var mı?çok merak ettim

Nedir Bu Bizimaz.com

Oley Yaşasın Süpeer sonunda bizimaz.com açıldı:)Şaka bir yana kimse bu haber için sabırsızlanmıyordu.Sanki Türkiye’de youtube, facebook, twitter kapanmıştı da tekrar açılmasının haberi gibi gelmedi sanırım kimseye:) Ama bizim için öyle diyelim.

Neyse bu ilk yazımızda sitemizi az da olsa tanıtmak istedik, bu site neden açıldı niye var, zaten sanal alemde milyonlarca site var demedik ve bizimaz.com açtık.

Parolamız adresimizden hareketle günlük hayatta bizleri ekranlardan,internet sitelerinden ve sosyal medyadan akılsız yerine koyanlar için hıhıh evet diye tiye aldığımız tüm haberleri,dizi, film,sinema vb.içeriklere karşı. Bizim az mı?Aklımız var. kimi kandıryorsun dediklerimize cevap vermenizi kolaylaştıracak bir yapı içerisine girdik.Siz ziyaretçiler olarak sitede yayınlanmasını istediğiniz veya yayınlanan bir içerikle ilgili yorum yapabileceğiniz kolay bir platform oluşturduk…Hadi hayırlı olsun

Bizim az mı?Aklımız Var