Nihat Doğan’dan Nur Bozar’a Tarihi Ayar

Bu Tarz Benim yarışmasında 15 Kasım 2014 Eleme gecesinde konuk juri Nihat Doğan oldu.

Gecenin konsepti 80 lerdi…Gecenin bombası ise Nur Bozar‘ın konsepte uygun gelmemesi ve elenmek istediğini belirtmesi oldu…Tabi ki bu karar karşında jüri çıldırdı.Sosyal medyada 3-5 takipçisi artan Nur Bozar günlerdir bir hava bir hava gıcık oldum açıkçası ne yani kimsin sen ne oldu da havalandın.Alt tarafı Sosyal medyada takipçin arttı…30-40 TL verin istediğiniz kadar takipçi kasayım sana:)

Pes etmesini ve bir havalara girdiğini düşünen Kemal Doğulu,İvana Sert ve Nihat Doğan düşük puanlar vererek eleme adayı yaptılar..Helal olsun onlara…

Tabii Nihat Doğan durmadı ve Nur Bozar’ı bozdu açıkçası tavrından dolayı konuşmasından dolayı kendisini tebrik ediyorum…Karakter dersi verdi açıkçası…

Acaba Nur Bozar’ın amacı neydi Kemal Doğulu’nun söylediği gibi herhangi bir yerden teklif mi aldı? ya da ben ne yaparsam yapayım bu juri beni elemez diye iyice havalandı mı?

Eleme gecesinin ikinci adayı ise Nur Bozar’ın karşına gerçekten güçlü bir rakip çıkararak Nur Bozar’ın havasını indirmeye çalıştılar ve İkizleri çıkartılar…

Jürinin Kararı

Nur Yerlitaş:Tamamen yanlı davrandığını düşünüyorum artık onun verdiği kararlar benim için kıymeti yok…Çünkü programın en tarzı İkizleri yazdı.

İvana Sert:Doğru dürüst olmayan Türkçe ile bile doğru karar vererek Nur Bozar dedi.Helal olsun.

Kemal Doğulu:Adamsın Kemal Doğulu Nur Bozar dedi.Helal olsun.

Uğurkan Erez:Senin de güvenilirliğin yok haksızlık yaparak İkizler dedin.

Nihat Doğan:Alemin kralısın herşey sana bağlıydı ve mükemmel kararla Nur Bozar dedin.

Veeeee yar saçların lüle lüle Nur sana güle güle…..

Türk milleti de bir garip neyi varda destekliyorsunuz Nur denen şahsiyeti…..

Kiraz Mevsimi Ve Fatih Harbiye

Bir yaz dizisi olarak ortaya çıkan Kiraz Mevsimi, halk tabiri ile çok tutuldu ve Cumartesi akşamlarının en favori dizisi oldu.Öyle ki geçen sezona damga vuran Fatih Harbiye dizisinin yayın gününü bile değiştirdi.

Konu olarak Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz‘ın (öküz Ayaz) romantik komedi tarzındaki aşk hikayelerini anlatıyor.Tabi ki bir de kötü karakter olması gerekiyor ki tam burada Şeyma devreye giriyor.Şeyma diğer kötü karakterlerden farklı olarak Öykü ve Ayaz’ı ayırmak yerine, Öykü’nün iş hayatında başarılı olmaması için elinden geleni yapıyor.

Geçen bölümlerde Öykü’nün düzenleyeceği defileyi sabote etmek için; öykü’nün çizimleri değiştiriyor ve yanlış mankenleri defileye gönderiyor.Bu sorunları bir şekilde halleden Öykü; defile kapanışını gelinlikle kendisi yapmak zorunda kalıyor….Kıskanç Şeyma o geceyi bir şekilde mahvediyor.

Buraya kadar olan kısmı herkes biliyor ama işin ilginç yanı Pazar günü Fatih Harbiye’yi izleyince ortaya çıkıyor.Geçen sezon resim çizen Neriman artık kıyafet tasarımları çizmeye başlıyor.(aynı Öykü gibi) Çizimlerini beğendirmek için düzenlenen defilede mankenler ortadan kaybolunca kıyafeti Neriman giymek zorunda kalıyor( aynı Öykü gibi) yapmayın senaristler bir dizi tuttu diye ona benzer onlarca dizi izlemek zorunda değiliz ki unutmayın; taklitler sadece aslını yaşatır.Siz kendi çizginizde ilerleyin….Bir dost….

kedibiti

Kuran a mı Ayakla Basmış O @kedibiti

Kur’an a ayakları ile basmış birde resmini çekmiş sosyal medyaya yüklemiş, ulan sen kimsin!Din iman yok onu anladık ama en azından saygı duyabilirsin.Ateistim diyorsun evinde Kuran’ın ne işi var sırf ses getirmek için gitmiş Kuran almış (yada bu işi yapması için birisi vermiş) O kullanıcı adında ki iki hayvanda senin bu yaptığını yapmaz.

Ben anlamıyorum arkadaş her ülkede binlerce millet, binlerce farklı dine mensup insan var, onların hiç biri ne o ülkenin dinine hakaret ediyor ne de isyan çıkarıp ortalığı yakıp yıkıyor.Sanırım bizde aşırı demokrasi var ondan olsa gerek herkes at koşturuyor.Şimdi şu kadının yaptığı olacak iş mi?

Neyse ki sosyal medyayı iyi takip eden Melih Gökçek var.Helal sana Başkan! Tabi ki şimdilik senin de sağın solun belli olmaz…

Melih Gökçek bu olayı takip etti ve Dinimize hakaret eden bu kadını yakalattı.Ahirette zaten cezasını çekecek ama Dünyada da en ağır şekilde cezalandırılır.

Eminim gezi olaylarına da katılmıştır zihniyet belli…Ateistim demiş yani dini yok acaba partisi var mı?çok merak ettim

Nedir Bu Bizimaz.com

Oley Yaşasın Süpeer sonunda bizimaz.com açıldı:)Şaka bir yana kimse bu haber için sabırsızlanmıyordu.Sanki Türkiye’de youtube, facebook, twitter kapanmıştı da tekrar açılmasının haberi gibi gelmedi sanırım kimseye:) Ama bizim için öyle diyelim.

Neyse bu ilk yazımızda sitemizi az da olsa tanıtmak istedik, bu site neden açıldı niye var, zaten sanal alemde milyonlarca site var demedik ve bizimaz.com açtık.

Parolamız adresimizden hareketle günlük hayatta bizleri ekranlardan,internet sitelerinden ve sosyal medyadan akılsız yerine koyanlar için hıhıh evet diye tiye aldığımız tüm haberleri,dizi, film,sinema vb.içeriklere karşı. Bizim az mı?Aklımız var. kimi kandıryorsun dediklerimize cevap vermenizi kolaylaştıracak bir yapı içerisine girdik.Siz ziyaretçiler olarak sitede yayınlanmasını istediğiniz veya yayınlanan bir içerikle ilgili yorum yapabileceğiniz kolay bir platform oluşturduk…Hadi hayırlı olsun